Cilt Bakım Seti Gece & Gündüz Serumu

Cilt Bakım Seti Gece & Gündüz Serumu

0.00

Cilt Bakım Seti Gece & Gündüz Serumu ( 50 ml x 2) & Doğal Ürün

CİLT BAKIM SETİ GECE VE GÜNDÜZ SERUMU

2o’li yaşlardan itibaren cildimizin ihtiyaç duyduğu nem takviyesini sağlamının birçok yolu var. Bu ihtiyaç sadece yediğimiz içtiğimiz malzemelerle giderilememekle beraber dışarıdan çeşitli yöntemlerle de desteklenmesi gerekir.

Şemim olarak, cilt bakım yağlarımızı cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini sağlamak için hazırladık. 

Birçok yağı içerisinde bulunduran cilt bakım yağlarımızı gece ve gündüz seçenekleriyle sizlere sunmaktan çok mutluyuz. 

Bakım yağı kullanımı cildin nem ihtiyacını karşılamanın yanında kırışıklığın önlenmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun olan bu bakım yağları, leke problemlerine karşın da oldukça etkilidir. Akne tedavisine, koyu ve siyah noktaların giderilmesine, renk tonunun eşitlenmesine ve cildin parlamasına yardımcı olan bakım yağları düzenli kullanıldıkları takdirde cildinize dair memnun olmadığınız birçok sorunun düzelmesini destekler.

Bakım yağları, bakım kremlerine göre daha sıvı bir yapısı olduğundan cilt tarafından kolayca emilebilir. Bakım kremlerinin cilt üzerinde bırakabileceği bir tabakadan kaynaklı gözeneklerin kapanması ve pürüzlerin oluşması olasıyken, bakım yağları bu yumuşak ve sıvı yapıları sayesinde daha çabuk emilir ve daha derine nüfuz eder.

Dolayısıyla krem kullanıldığı için bakım yağına/ serumuna ihtiyaç duyulmadığı algısı yanlıştır; çünkü kremler, ciltte dış etkenlere karşı bir kalkan görevi görürken bakım yağları daha derine işleyerek cilt problemlerini temelden çözmeyi amaçlar.
İçerdiği kantaron yağından dolayı gece kullanılması gerekmektedir. 

Temizlenmiş bir cilt üzerine uygulanması gereken bakım yağlarımızdan memnun kalacağınızı umuyoruz.

 

Cilt Bakım Yağımizn  içeriğinde ; Bıttım Yağı, Aspir Yağı, Defne Yaği,Üzüm Çekirdeği, Kenevir Yağı, Kantaron,Shea Butter, ve E vitamini bulunmaktadır.

Yeni Eklenen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN